אודות ק.ג. עיצוב

ק.ג. עיצוב הינו עסק ותיק (מאז 1999) בעל ניסיון רב, המתמחה במתן פתרונות אינטרנט ומיחשוב העונים על צרכים שונים ומגוונים. אנו בונים אתרי תוכן, אתרי מסחר אלקטרוני ואתרי תדמית. כל זאת תוך דגש מיוחד על עיצובים גרפיים מקצועים.

אנו פה כדי לתת ייעוץ, הדרכה, שירות ומוצר מוגמר בצורה הטובה ביותר. אנו מפעילים אנשי מקצוע מומחים בתחום התכנות, העיצוב, השיווק והפרסום, תוך שיתוף פעולה מלא בין אנשי המקצוע ובינם לבין לקוחותינו.

בעזרת הידע והניסיון שלנו נוכל להתאים אתר או קונספט עיצובי לצורכי כל חברה או רעיון – ובהתאם לתקציב הרצוי; כל פרוייקט יעוצב בהתאם לאופי המיוחד ולמטרות של העסק – כחלק ממערך השיווק.

הוצאות התפעול הנמוכות שלנו מאפשרות לנו להציע ללקוחותינו את שירותינו במחירים בני-תחרות בשדה אתרי האינטרנט. לקוחות רבים מעידים שהמוצר הסופי שלנו עולה ברמתו ובאיכותו על אתרים שמספקות חברות גדולות, שמחיריהם נועדו לכסות את עלויות ההפעלה הגבוהות.

חזון

רשת האינטרנט היא סביבת תקשורת שהיקפה הולך ורב. יותר ויותר אנשים נכנסים לאתרי אינטרנט לצורך קבלת מידע וביצוע קניות. כך הם פוגשים מגוון מוצרים ושירותים וחוסכים בזמן ובמאמץ. תופעה זו מגבירה שוב את היצע המוצרים והשירותים ברשת. לא רחוק הזמן ומירב עבודות הפרסום, השיווק, והמכירה יבוצעו דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות.

תחזית זאת תתרחש, מכיוון שהחיסכון האדיר במשאבים באמצעות האינטרנט יוריד את העלויות בצורה דרסטית.

בסופו של דבר, כל ספק שירותים ומוצרים שלא יופיע ברשת האינטרנט ולא ישווק וימכור דרך הרשת, לא יוכל להציע מחירים בני-תחרות. לפיכך מומלץ לבעלי עסקים להיות מוכנים לבאות על-ידי נוכחות ברשת. בדרך זו ניתן לפתוח פתח לעתיד ולקצר את זמן המעבר לשוק החדש שמתהווה.

אסטרטגיה

מעבר לרצוננו לבנות אתר מעולה, כל אתר שאנו מפתחים מייצג אותנו והוא מעין תמונת ראי שלנו ושל עשייתנו. לפיכך הוא עומד במרכז מהלכי השיווק של עצמנו.

דרך חשיבה זאת יוצרת דינמיקה מעניינת של עבודה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות. אנו גורמים לכל לקוח לרצות להיות לנו לשגריר, ובסופו של דבר הלקוח הנוכחי מביא לנו את הלקוח הבא ואת ההזמנות שבאות לאחר מכן.

אנו מאמינים שמהלך מחשבה זה הוא המפתח להצלחתנו, והוא שמביא לנו עוד ועוד לקוחות.

משימה

המשימה שלנו היא להתאים ללקוחותינו את הקונספט המתאים ביותר, אשר יתרום לחברה בצורה המתאימה ביותר

הכול כדי לייעל ולחסוך זמן והוצאות בהשגת אותה מטרה, שבכל דרך אחרת תהיה יקרה יותר.

צוות

מאחורי האתרים נוכחים אנשים, המשמשים כצוות הפיתוח של העבודות המדהימות. לכן אנו מאמינים שרק בעבודת צוות ניתן לשלב תכנות אפליקציות בטכנולוגיות עתירות ידע ובעיצוב ברמה גבוהה.

ק.ג. עיצוב מעסיקה ועובדת רק עם המקצוענים: תוכניתנים, צלמים, מעצבים או משכתבים.

ארט דירקטור

קסניה, מעצבת, מאיירת, ציירת ואמנית, סיימה את לימודיה בהצטיינות במכללה לאמנויות על שם רייריך בסנט-פטרסבורג, רוסיה. יצירתיות, מעוף וראייה אמנותית רחבה – ברקע של טכנולוגיות עתירות ידע – הופכים את עבודותיה לייחודיות בתחומי העיצוב הגרפי והמדיה הדיגיטלית.

עבודות אומנותיות של קסניה מתקופת הלימודים:

רישום אומנות

הלקוחות שלנו

צלצל עכשיו ל-0777669997 צלצל עכשיו ל-0777669997 צלצל עכשיו ל-0777669997 בוא לבקר בהר הצופים 7