שירותי פיתוח אפליקציות ותכנות

ק.ג. עיצוב יחד עם אדגל ייעוץ מציעים שירותי פיתוח אפליקציות מותאמות לקוח, פיתוח פרוייקטים למערכות משובצות מחשב ועיבוד נתונים, בניית מערכות ניהול מבוססות Web, מהמקצועיים בארץ.

הקמת מערכות תוכנה לפי הגדרת הלקוח, מתן שירותי תכנות באתר הלקוח עצמו, בשפות תכנות ובסביבות שונות כגון: Asp, Sql Server, Access, Ada, C, C++, VB, visual, pl/sql, Cobol, DOT NET ועוד.

פיתוח אפליקציות אינטרנט הוא כל תוספת, מערכת, רכיב, הרחבה – או כל דבר שמתווסף לאתר מסויים או לרשת האינטרנט ועובד באינטראקציה איתה. פיתוח אפליקציות אינטרנט הוא אפיון, פיתוח, תכנות, בנייה והטמעה של מערכת כלשהי, שמתוכננת כך שתהיה נגישה ובעלת יכולת התממשקות לאתרים, מערכות ומקורות מידע אחרים.

הנסיון הרב שלנו בתחום יבטיח, שהאפליקציה שנפתח עבורך תעבוד בהתאמה מלאה לצרכיך ולרכיבים אחרים בסביבתה.

פיתוח של אפליקציות לאינטרנט יעיל במקרים בהם חברה או עסק כלשהם זקוקים ליישום מיוחד, שיהיה מותאם לצרכים מדוייקים מבחינת הפונקציונליות, מבחינת העיצוב והממשק ומבחינת פרמטרים נוספים כגון מספר המודולים המשולבים. מדובר בעיקר במערכות מורכבות שנדרשות לעבד, להציג ולעתים להגיב לנתונים משתנים שקיימים ברשת: החל בשליחה וקבלה של טפסים, דפי מידע וניוזלטרים , דרך איתור נתונים ובניית מועדון לקוחות או ניהול ספקים ועד מערכות מורכבות לארגונים גדולים.

שירותי פיתוח אפליקציות אינטרנט ניתנים בהתאמה מלאה לצרכי החברה, הארגון או העסק ומתחשבים באפשרות של הרחבה עתידית. השירותים כוללים אפיון ובניית האפליקציה, ניהול של הפרוייקט, הטמעה מלאה ומתן הדרכה מקיפה לשימוש.

לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות בנוגע לפיתוח אפליקציות אינטרנט, צרו איתנו קשר.

הלקוחות שלנו

צלצל עכשיו ל-0777669997 צלצל עכשיו ל-0777669997 צלצל עכשיו ל-0777669997 בוא לבקר בהר הצופים 7